„Нефтохимик” с класика в петата контрола

Нефтохимик извоюва убедителна победа над съперника си в Югоизточната Трета лига – Карнобат. На стадиона в Айтос „шейховете“ се наложиха с 3:0. Срещата бе петата поред проверка от зимната подготовка на тима. Първата част завърши при резултат 1:0, след точно попадение на Станислав Жеков още в 12-та минута. След почивката Деян Христов удвои аванса на Нефтохимик, а юношата на клуба Денислав Минчев оформи крайното 3:0. Следващият приятелски двубой е в петък, 8 февруари, когато „шейховете“ ще посрещнат на стадион Българово другия си съперник в първенството – Миньор /Раднево/. Мачът е от 14:00 ч. На следващия ден те ще се изправят срещу тима от Първа лига – Верея /Стара Загора/ на стадиона в с. Ягода. Състав първо полувреме: Мартин Шейтанов, Станислав Жеков, Георги Радев, Стоян Калев, Михаил Георгиев, Асан Ахмед, Кристиян Мирославов, Боримир Карамфилов, Мирослав Радев, Кольо Чахов, Николай Костов Състав второ полувреме: Мартин Шейтанов, Мартин Ставрев, Йолиян Милков, Венцислав Славов, Цветан Филипов, Ивайло Георгиев, Денислав Минчев /75 Васил Ангелов/, Матей Иванов, Стойко Иванов, Деян Христов, Цветан Чахов