10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Официално: „Нефтохимик” е отново при професионалистите

След едногодишна пауза Нефтохимик се завръща при професионалистите. На 24 май бургаският тим победи като гост Левски (Карлово) с 3:0, с което затвърди челната си позиция в Югоизточната Трета лига и предсрочно си осигури мястото си във втория ешелон от следващия сезон. „Шейховете“ не оставиха никакви шансове на домакините си, въпреки тежкия терен, на който играха. Те поведоха в 30-та минута с гол от дузпа на Цветан Филипов. През втората част с две попадения, в 53-та и 58-ма минута, Мирослав Радев оформи класическата победа в решаващия двубой. В последния кръг от първенството бургаският тим ще посрещне Свиленград. Срещата ще е на 31 май (петък), на стадион Лазур. Състав на Нефтохимик: Ферди Мюмюнов, Цветан Чахов, Атанас Ташолов, Стоян Калев, Георги Радев, Цветан Филипов, Цветомир Цонков(60 Боримир Карамфилов), Мирослав Радев (60 Венцислав Славов), Стойко Иванов, Михаил Георгиев, Деян Христов (60 Кольо Чахов). Резервен състав: Мартин Шейтанов, Кристиян Мирославов.