За отличията спориха 150 борци от Турция, Молдова, Северна Македония и България.

Валентин Господинов триумфира със златен медал в кат. 57 кг. Талантливият бургаски състезател заслужи и приза за най-резултатен борец на турнира. Сребърно отличие в кат. 52 кг спечели Георги Иванов. Бронзов медалист при 68-килограмовите е Стоян Георгиев. На пето място се класираха съотборниците им Георги Кичуков в кат. 67 кг и Онур Хубенов в кат. 75 кг.

„Международният турнир послужи като генерална проверка на нашите борци за предстоящия Държавен лично-отборен шампионат в Сандански. Очакваме поредните отличия и призови класирания от момчетата“, заяви единият от треньорите в СКБ „Черноморец“ Мариан Тодоров, който е и преподавател в Спортното училище.