В домакинските си мачове в зала „Младост“ тимът на „Дея Спорт“ надигра варненския „Черно море“ с 3:1 гейма при мъжете, а „Нефтохимик 2010“ успя да обърне гостуващия „Берое“ от 0:2 до 3:2 гейма.

Играе се до 2 победи от 3 мача. Реваншът между „Черно море“ и „Дея Спорт“ е днес, понеделник. от 18:00 часа във Варна.

„Берое“ посреща „Нефтохимик 2010“ в Стара Загора във вторник. Двубоят е от 18:30 часа.

При жените „Дея Спорт“ буквално изригна и изравни серията срещу „Славия“, след убедителна победа с 3:0 гейма в зала „Младост“. Първата среща в София завърши с успех за „белите“. Крайният победител, който ще продължи на полуфиналите ще бъде определен утре, вторник.

Мачът „Славия“ – „Дея Спорт“ в столичната зала „Панайот Пондалов“ е с начален час 18:00 и ще бъде излъчен директно