« февруари 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Най-добрият Интернет, Цифрова и IP телевизия в град Бургас от RN TV !!!

Вижте номинациите в престижната класация „Спортист на Бургас 2022“

Тогава ще разберем и имената на спортист №1 на Бургас, както и призьорите в отделните категории: „10-те най добри спортисти и треньори“; „Отбор на годината“; „Млад талант“; „Спортист с увреждания“. Класацията се извършва с анкета, на база представените от спортните клубове кандидатури на състезатели, получили най-високи постижения на елитни състезания. Подадените предложения ще бъдат подредени от бургаските журналисти. Вижте номинациите на талантливите спортисти на Бургас в отделните категории: * КАТЕГОРИЯ „ОТБОР НА ГОДИНАТА“ Шахматен клуб „Бургас 64“ Спортен клуб по борба „Бургас“ Централен полицейски карате и джу джицу клуб Бургас Плувен клуб „Бриз“ * КАТЕГОРИЯ „СПОРТИСТ С УВРЕЖДАНИЯ“ Спортен клуб „Джавелин“ Стоян Анков Снежанов Валентина Ганева Марчева Спортен клуб “Здраве -09” Албена Ценкова Пенева * КАТЕГОРИЯ „МЛАД ТАЛАНТ“ СК „ДЖУДО – БУРГАС“ Състезател: СТИЛЯН СТАМАТОВ ПЛАЧКОВ Треньор: Ирина Пауникова ГИМНАСТИЧЕСКИ КЛУБ „ЧЕРНОМОРЕЦ“ Състезател: АНТОАНЕТА НИКОЛАЕВА ДЖУРОВА Треньор: Моника Атанасова СК „НЕФТОХИМИК“ КИКБОКС Състезател: МИРА ВЪЛЧАНОВА - деца 13-14 г. възраст Треньор: Тодор Ивайлов Петков СПОРТЕН КЛУБ „ЦАНЕВ-КЛОН БУРГАСКА ОБЛАСТ“ Състезател: ВАЛЕНТИН РАДОСЛАВОВ ВЪЛЕВ Треньор: Йован Атанасов Атанасов СПОРТЕН КЛУБ „ЦАНЕВ-КЛОН БУРГАСКА ОБЛАСТ“ Състезател: КАЛОЯН АНАТОЛИ ПАЦОВ Треньор: Йован Атанасов Атанасов СПОРТЕН КЛУБ „ЦАНЕВ-КЛОН БУРГАСКА ОБЛАСТ“ Състезател: ШАМИЛ РУСТАМОВИЧ ХАММАТОВ Треньор: Йован Атанасов Атанасов СПОРТЕН КЛУБ „ЦАНЕВ-КЛОН БУРГАСКА ОБЛАСТ“ Състезател: ДАРИАН АБДИ Треньора: Йован Атанасов Атанасов СКК “КИОКУШИН СПИРИТ“ - Бургас Състезател: МИТКО СТОЯНОВ - ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН при юноши Състезател: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ- ВИЦЕ-ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН Треньор: СЕНСЕЙ ГЕРГАНА АПОСТОЛОВА-КОСТОВА СПОРТЕН КЛУБ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА „ОЛИМПИЯ” Състезател: АНТОАНЕТА ЗЛАТИНОВА ЦАНКОВА Треньор: Елена Симеонова СПОРТЕН КЛУБ ПО БОРБА „БУРГАС“ Състезател:ВИКТОРИЯ РАЛИН РАДЕВА – Треньор: Николай Дачев КЛУБ ПО БОРБА „ЧЕРНОМОРЕЦ“ – СВОБОДНА БОРБА ЕРГЮН ЮСУФ ШУКРИ Треньор: Кирил Димитров КЛУБ ПО БОРБА „ЧЕРНОМОРЕЦ“ – СВОБОДНА БОРБА Състезател: ЕРДАЛ ШУКРИ ГАЛИБ Треньор: Кирил Димитров ПЛУВЕН КЛУБ „ЧЕРНОМОРЕЦ“ БУРГАС Състезател:ДЕСИСЛАВА ТОДОРОВА БЕЛОВА Треньор: Люба Панайотова ТЕНИС КЛУБ“Нефтохимик“ Състезател: ДАНИЕЛ АНТОНОВ СТОЯНОВ Треньор: Евгени Илиев Генов ЦЕНТРАЛЕН ПОЛИЦЕЙСКИ КАРАТЕ И ДЖУ ДЖИЦУ КЛУБ БУРГАС ДВОЙКАТА: ЧАВДАР ВЕНИЛИНОВ РУСИНОВ И МЕЛИСА ДИМИТРОВА ДАЧЕВА – 8 г. Треньор: Венилин Русинов Състезател: ПЕТЪР ИВАНОВ СТОЯНОВ – 8 г. Треньор:Венилин Русинов СНЦ „СК АКУЛИТЕ“ - ПЛУВАНЕ Състезател: ЖАНЕТ ПЛАМЕНОВА ЯНЕВА, род. 2010 г. Треньор: Явор Ангелов СНЦ „СК АКУЛИТЕ“ - ПЛУВАНЕ Състезател: АНА ТОДОРОВА ДЕЛИНЕШЕВА Треньор: Кремена Магриотова „ИНТЕР 92“ БУРГАС - КИКБОКС Състезател: ТОДОР ВЪЛЕВ ВЪЛЕВ - 14 г. Треньор: Васил Иванов Вълков * КАТЕГОРИЯ „СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА И ТРЕНЬОР“ ЗА 2022 ГОДИНА СК НЕФТОХИМИК – КИКБОКС Състезател: ДИМИТЪР ВЪЛЧАНОВ Треньор: Тодор Ивайлов Петков „КЛУБ ПО СПОРТНА АКРОБАТИКА БУРГАС“ Състезател: ГЕОРГИ КИРИЛОВ СТОЯНОВ и ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ КОТОЧЕВ Треньори: Камелия Великова Борисова и Мария ДимитроваГончева ЯХТ КЛУБ „ПОРТ БУРГАС“ Състезател: МАРИЯН ДИМИТРОВ ШАНГОВ Треньор: Коста Георгиев Стергидов КАРАТЕ КЛУБ „РОНИН“ Състезател: ТЕОДОРА ИВАНОВА ТОДОРОВА – жени: Треньор: Иван Тодоров КК „ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС“-КОЛОЕЗДЕНЕ Състезател: ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ Треньор: Тодор Ангелов СКК “КИОКУШИН СПИРИТ“ Бургас Състезател:ВАЛЕНТИН ЖЕЛЕВ Състезател: ДИМИТЪР ПЕНДЖУРОВ Състезател: СТРАТИМИР СТРАТИЕВ Треньор: СЕНСЕЙ ГЕРГАНА АПОСТОЛОВА-КОСТОВА СПОРТЕН КЛУБ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА „ОЛИМПИЯ” Състезател: ЕВА БРЕЗАЛИЕВА Треньори:Бранимира Маркова – Главен мениджър на НО Жени индивидуално Първи треньор: Елена Симеонова СПОРТЕН КЛУБ „СЕНТОКИ - БУРГАС” – КАРАТЕ КИОКУШИН Състезател: ТЕОДОРА СТАНИСЛАВОВА ПОПОВА Треньор: Живко Андреев КЛУБ ПО СПОРТНА АКРОБАТИКА „НЕФТОХИМИК – 2011“ Състезател: ВИЛИАНА КОСТАДИНОВА Състезател: КРИСТИАН МАНОЛОВ Смесена двойка – възраст 11-16 г. Треньор: Гергана Денева СПОРТЕН КЛУБ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА „ЧЕРНОМОРЕЦ” - БУРГАС Състезател: ЖЕНИНА СТЕФАНОВА ТРАШЛИЕВА – СВЕТОВЕН ШАМПИОН Треньор: Ана Георгиева Бошева СПОРТЕН КЛУБ ПО БОРБА „БУРГАС“ Състезател: ДИМИТЪР СТОЯНОВ РАЧЕВ – 18 г. Треньор: Николай Дачев СПОРТЕН КЛУБ ПО БОРБА „БУРГАС“ Състезател: ИРЕНА ГЕОРГИЕВА БИНКОВА – 21 г. Треньор: Николай Дачев СПОРТЕН КЛУБ ПО БОРБА „БУРГАС“ Състезател: АНДРИЯН КРИСТИЯНОВ ВЪЛКАНОВ – 18 г. Треньор: Николай Милков КЛУБ ПО БОРБА „ЧЕРНОМОРЕЦ“ – СВОБОДНА БОРБА Състезател: ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ Треньор: Илиян Стефанов КЛУБ ПО БОРБА „ЧЕРНОМОРЕЦ“ – БУРГАС Състезател: ДИМИТЪР АТАНАСОВ АНГЕЛОВ Треньор: Мариян Тодоров СПОРТЕН КЛУБ ПО ЖИУ ЖИТЦУ-БУРГАС КРИСТИЯН КРЪСТЕВ Треньор: Пламен Петров ЦЕНТРАЛЕН ПОЛИЦЕЙСКИ КАРАТЕ И ДЖУ ДЖИЦУ КЛУБ БУРГАС ВАНЕСА МЛАДЕНОВА СТОЯНОВА – 14 Г. Треньор: ВЕНИЛИН РУСИНОВ ИВАН ГЕОРГИЕВ СЪБЕВ – 15 Г. Треньор: ВЕНИЛИН РУСИНОВ ДАНАИЛ ДИМИТРОВ КАРАДИМОВ – 14 Г. Треньор: ВЕНИЛИН РУСИНОВ МАРТИН НЕДЯЛКОВ СТАМОВ – 15 Г. Треньор: ВЕНИЛИН РУСИНОВ АНАСТАСИЯ ДИМИТРОВА ЕДРЕВА – 15 Г. Треньор: ВЕНИЛИН РУСИНОВ СНЦ „СК АКУЛИТЕ“ - ПЛУВАНЕ Състезател: ЖАНЕТ ЯВОРОВА АНГЕЛОВА 2004 г. Треньор: Кремена Магриотова, Явор Ангелов КЛУБ ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ „ЧЕРНОМОРЕЦ“ Състезател: ПЕТЪР ПЕНЕВ БОРИСОВ – вдигане на тежести Треньор: Димитър Василев Ковачев КЛУБ ПО ПЛУВНИ СПОРТОВЕ „ПОБЕДА“ Състезател: ЦАНКО ПЕТРОВ ЦАНКОВ – категория мъже Име на треньора: Николай Илиев Николов

Видео

Коментари

You have no rights to post comments

НА КОЙ ВЯРВАТЕ ЗА КОНФЛИКТА МЕЖДУ РУСИЯ И УКРАЙНА?

Изберете един отговор!

Най-четени

Микро, малки, средни и големи предприятия могат да кандидатстват за въвеждане на енергийна ефективност в сградите си

  • 06 Фев 2023
  • 18
Община Бургас продължава да следи за отворени програми в подкрепа на бизнеса и гражданите. Ето една такава. Нека бургазлии бъдат активни, за да привлекат част от средствата на наша територия.

Българо-турски бизнес форум ще се проведе в Бургас на 16 февруари

  • 03 Фев 2023
  • 543
ИАНМСП и Българо-турската търговско-индустриална камара организират двустранен бизнес форум на 16 февруари 2023 г. в гр. Бургас. Той ще се проведе в зала „Черноморие“ на Международния конгресен център в морския град.

Програма за честване на 145 години от Освобождението на Бургас

  • 03 Фев 2023
  • 486
В първия ден на следващата седмица Бургас ще чества 145 години, откакто се е освободил от османско иго. На 6 февруари си спомняме, че цената на свободата често се измерва в човешки животи.

Burgas Game Jam се завръща с ново предизвикателство

  • 01 Фев 2023
  • 775
След като пандемията сложи на пауза любимия хакатон на бургазлии Burgas Game Jam, той се завръща ударно през 2023 с ново издание. Събитието е част от глобалната мрежа Global Game Jam и ще се проведе в 3 последователни дни от 3-ти до 5-ти февруари в Експозиционен център „Флора“, любезно предоставен от Община Бургас.

От днес отново ще се приемат документи за подмяна на отоплителните уреди по Програма LIFE

  • 01 Фев 2023
  • 750
Община Бургас стартира от 01 февруари, сряда, втори прием на документи за участие в Основната фаза на Интегрирания проект по Програма ЛАЙФ, който предвижда преход към алтернативни форми на отопление на домакинствата.